Här hittar du oss

Huvudkontor:

Romstadsvägen 2 B,

653 42 Karlstad

Lokalkontor:

 

Linköping

Klustervägen 11
585 76 Vreta Kloster

Lund

Odlarevägen 14,

226 60 Lund

Kontakta oss

Mike Helber

VD

Linköping

0732 01 01 20 mike.helber@mewab.se

    6P8A5535_l%C2%86guppl%C2%94st_edited.jpg

    Per Ljungberg

    Operativchef Mewab

    Karlstad

    0703412949

    per.ljungberg@mewab.se

    6P8A5561_l%C2%86guppl%C2%94st_edited.jpg

    Ulf Johansson

    Produktionschef

    Karlstad

    0706 66 27 12

    ulf.johansson@mewab.se

    avatar.jpg

    Robin Fredriksson

    Affärsområdeschef Deponi

    Karlstad

    0702 17 97 68

    robin.fredriksson@mewab.se

    6P8A5554_l%C2%86guppl%C2%94st_edited.jpg

    Stefan Seefeldt

    Key Account Lantbruk

    Karlstad

    0703 41 08 86

    stefan.seefeldt@mewab.se

    avatar.jpg

    Lars Wadmark

    Affärsutvecklare Kalk

    Lund

    0739 20 17 12

    lars.wadmark@mewab.se

    avatar.jpg

    Amanda Edoff

    Administratör

    Linköping

    0706 41 02 69

    amanda.edoff@mewab.se

    6P8A5547_l%C2%86guppl%C2%94st_edited.jpg

    Maud Norbäck

    Ekonomi

    Karlstad

    0702 22 63 43

    maud.norbäck@mewab.se

    Kundtjänst: 054-15 76 66 

    Växel: 054-15 07 76  
    E-post: info@mewab.se 

    Besöksadress:

    Romstadsvägen 2 B, 653 42 Karlstad

     

    Faktureringsadress:

    MEWAB AB
    Motkod 7365563947579
    Box 171
    831 22 Östersund

     

    Leverantörsfakturor i pdf-format mailas till: mewab@pdf.elektronomi.se

    • Linkedin Social Ikon
    Kontakta oss

    Tack för ditt meddelande

    ISO14001.png
    ISO9001.png
    aaa.png